.
 
 
 
 

Nasza sonda

W tym roku na pewno przyjdę na koncert:
Gosi Andrzejewicz
zespołu Flowers
Vea Victis
zespołu Ęzibaba
zespołu Quatro

Statystyka odwiedzin strony

W ostatnich dniach zaobserwowaliśmy zwiększony ruch na stronie www.nocswietojanska.info Dziękujemy Państwu za tak duże zainteresowanie imprezą. Tylko w dniu dzisiejszym naszą stronę odwiedziło 761 unikalnych użytkowników.

Spotkanie organizatorów

W dniu wczorajszym w Domu Kultury odbyło się spotkanie organizatorów imprezy Noc Świętojańska z szefem wojów - p. Andrzejem Świderskim, który przedstawił scenariusz inscenizacji obyczajów słowiańskich. Omówiono również szczegóły dotyczące umiejscowienia wioski wojów.

Rozpoczęto plakatowanie


Od wczoraj można zobaczyć plakaty reklamujące Noc Świętojańską. Plakaty w pierwszej kolejności zostały wywieszone w Starym Węglińcu i Węglińcu. W kolejnych dniach trafią również do innych miejscowości ZOBACZ PLAKAT >>

Zmiany w programie

Nastąpiły drobne zmiany w programie imprezy. W sobotę z przyczyn losowych koncert Honoraty Skarbek "Honey" nie dojdzie do skutku. W zamian za to proponujemy Państwu udział w występie grupy folkowo-etnicznej Ęzibaba, który odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00. Dodatkowo na niedzielę na godzinę 18:00 zaplanowano koncert zespołu Quatro pn. "Świat według Osieckiej". Ponadto o godzinie 21:00 po koncercie zespołu FLOWERS odbędzie się dyskoteka z DJ-em. Serdecznie zapraszamy!

Nowa strona internetowa

W związku z faktem, że w tym roku obchodzimy jubileusz 10-tej edycji imprezy, postanowiliśmy zmienić szatę graficzną strony internetowej imprezy. Poprzednia wersja strony towarzyszyła nam przez kilka lat. :) Mamy nadzieje, że nowa strona przypadnie Państwu do gustu zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu poruszanie się po stronie. Główną zmianą jest rozszerzone menu oraz zmiana rozdzielczości (najlepiej stronę przegląda się w rozdzielczości 1024x768 px). Strona będzie w miarę upływu czasu aktualizowana. Jakkolwiek za ewentualne niedogodności bądź braki, PRZEPRASZAMY!

< Poprzednia

Witamy na naszej imprezie

Noc Świętojańska jest dwudniową imprezą plenerową odbywającą się każdego roku pod koniec czerwca w Starym Węglińcu (mapa). W tym roku obchodzimy jubileusz, gdyż impreza odbędzie się już po raz 10-ty!
Tym bardziej zachęcamy Państwa do skorzystania z okazji, żeby miło spędzić czas bawiąc się na naszej imprezie. A atrakcji będzie naprawdę sporo. Każdy w programie znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!


 

Na imprezie zagrają:


KONCERT: sobota, godz. 20:30


KONCERT: niedziela, godz. 20:00


Na scenie usłyszymy również:


Grupa folkowo-etniczna


Grupa hip-hopowa

 

Patronat medialny i prasowy imprezy:

Copyright © 2005-2010 by TPSW | stronę wspiera serwis www.starywegliniec.pl