.
 
 
 
 

Nasza sonda

W tym roku na pewno przyjdę na koncert:
PAIHIVO
Trzy Gitary
Ęzibaba
BASS
inne...

Zawody wędkarskie

Zapraszamy do udziału w spławikowych zawodach wędkarskich, które odbędą się na akwenie "Staw TARTACZNY" w Starym Węglińcu w dniu 27 czerwca 2010 roku o godzinie 6:00.
Organizatorem i fundatorem nagród jest Koło PZW PKP Węgliniec. Są to zawody otwarte i mogą brać w nich udział wędkarze zrzeszeni i nie zrzeszeni w PZW. Obowiązkiem zawodnika jest posiadanie "Karty wędkarskiej" , własnego sprzętu wędkarskiego, oraz siatki - sadzyka do przetrzymywania złowionych ryb.

Regulamin zawodów

Zawody będą prowadzone zgodnie z zasadami "Regulaminu amatorskiego połowu ryb - PZW" tj. z przestrzeganiem wymiarów i okresów ochronnych złowionych ryb (posiadacz karty wędkarskiej taką wiedzę powinien posiadać). Organizator prowadzi zapisy na te zawody do dnia 22 czerwca br. wraz z wpłatą wpisowego 5,-zł. Zapisy przyjmuje Pan Cz. Biernacki przy ul. K. Wojtyły 8 (tel. 77 11 035). Ponieważ ze względu na ograniczone warunki brzegowe ilość zawodników jest ograniczona i decyduje kolejność zapisu. Zawody będą odbywały się na jedną wędkę w jednej 3-godzinnej turze. W czasie zawodów zawodnik nie może opuścić swojego stanowiska pod groźbą dyskwalifikacji, chyba że, w szczególnych wypadkach za zezwoleniem "sędziego liniowego" . Na żadnym zawodniczym stanowisku nie mogą przebywać inne osoby. Na zakończenie zawodów (na umówiony wcześniej sygnał), zawodnicy oczekują na swoich stanowiskach do momentu ważenia złowionych ryb przez sędziego wagowego. Pierwsze trzy miejsca będą nagrodzone a zwycięzca zawodów otrzyma Puchar Zawodów "Nocy Świętojańskiej" na własność. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają wędkarskie dyplomy.


PROGRAM ZAWODÓW:

do 5.00 Zbiórka zawodników w oznaczonym miejscu nad akwenem.

5.00 - 5.15 Losowanie stanowisk wędkarskich oraz zapoznanie się z regulaminem zawodów.

5.15 - 6.00 Zajmowanie stanowisk, przygotowanie do zawodów.

6.00 - 9.00 Z A W O D Y

9.00 - 9.30 Ważenie ryb, wręczenie pucharu i nagród

9.30 Wspólny posiłek i zakończenie zawodów

Pełny regulamin konkursu zobacz | pobierz

Zawody wędkarskie...


 

Wystarczy zarzucić wędkę...i wyciągnąć kilka grubych ryb :)DLA ZWYCIĘZCY PUCHAR
ZAWODÓW NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ
(ufundowany przez organizatora
zawodów - PZW PKP Węgliniec)


 

Patronat medialny i prasowy imprezy:

Copyright © 2005-2011 by TPSW | stronę wspiera serwis www.starywegliniec.pl